O nas  


      W dobie intensywnych obowiązków, gdzie wychowanie Dzieci bardziej odbywa się w samotności, aniżeli przy wsparciu grona bliskich osób, pragnęłyśmy stworzyć miejsce, które będzie pomocą dla Was w opiece nad Dziećmi.
Miejsce, w którym będą ważne Dzieci jak i Rodzice.
Naszym zamierzeniem i celem było to, żebyście ze spokojną głową mogli pójść do pracy, zostawiając nam pod opieką swój największy skarb – wasze Dziecko.
Abyście w każdej trudnej sytuacji mieli kogo zapytać o wsparcie i pomoc.
Abyście byli pełni radości patrząc jak wasze Dziecko rozwija się dzięki różnorodnym zajęciom u nas, a przede wszystkim dzięki nieskończonej miłości do Dzieci, która przyświeca naszym miejscom.
Abyście wiedzieli, że jest ktoś, kto równym krokiem wraz z Wami wesprze wszechstronny rozwój waszych Dzieci.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy to miejsce :-)


Beata i Angelika


Jesteśmy założycielkami i właścicielkami żłobka i przedszkola Pandzia.
Prywatnie jako przyjaciółki połączyłyśmy 8 letnie doświadczenia rodzica z ponad 10 letnim doświadczeniem pedagoga.
Kierując się wspólnymi wartościami, a także dzięki temu, że nam zaufaliście, udało nam się stworzyć to miejsce, do którego bardzo ciepło Was zapraszamy :-)


 Beata Kozłowska - Właściciel / Dyrektor żłobka i przedszkola ds.administracyjnych i zarządzania zespołem


Przede wszystkim jak większość z Was, odwiedzających nasze miejsca, jestem rodzicem. I to właśnie dzięki tej perspektywie powstała wizja stworzenia dobrego miejsca dla dzieci i dla rodziców. Fakt bycia mamą, uświadomił mi jak ważne jest to, w jakim środowisku przebywają i rozwijają się nasze dzieci.
Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, z zamiłowania pedagożką i mamą, a z rozsądku księgową.
Staram się łączyć wiedzę, miłość, doświadczenie i rozsądek tak, aby jak najlepiej rozumieć Was jako rodziców i tworzyć rozwiązania na wyzwania i potrzeby rodzicielskie.
Pasjonuje się tematem rozwoju i wychowywania dzieci. Głęboko wierzę i wiem, że to my dorośli mamy największy wpływ na jakość ich życia w przyszłości.


 Angelika Makuchowska - Współwłaściciel żłobka i przedszkola/ Dyrektor ds opiekuńczo-wychowawczych


Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam od opieki indywidualnej, jeszcze jako nastolatka. Moja pierwsza praca w żłobku dała mi do zrozumienia, że nie będzie to jedynie praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, misja i powołanie.
Wierzę w moc miejsca, gdzie wszyscy mogą liczyć na wzajemnie zrozumienie i wsparcie - dlatego stworzenie od podstaw przestrzeni, w której obecnie pracujemy, to spełnienie marzeń.
W pracy pedagoga kieruję się sercem - staram się uważnie analizować potrzeby moich podopiecznych i wspierać ich w każdej sferze.
Łączę wiedzę i pasję, a na sali mam możliwość nieustannego rozwoju.
Pasjonuje mnie człowiek - i ten mały, i ten duży, dlatego zajmuję się prowadzeniem spotkań rekrutacyjnych.
Wiem, jak ważne jest dla Rodziców zbudowanie dobrej relacji z placówką już u podstawy, więc codziennie staram się wychodzić do Was ze spokojem, ciepłem i dobrą energią. Wierzę, że przygoda żłobkowa rozpoczyna się w Rodzicu, a moim celem jest wspieranie tego procesu od strony emocjonalnej oraz dzielenie się zdobytą w praktyce wiedzą.